Žydų paveldo turai

Litvakų kultūrinio ir istorinio paveldo ekskursijos | Žydiškasis Vilnius | Litvakų pėdsakais Lietuvoje 

Mieli keliautojai,

Lietuvoje iki Antrojo pasaulinio Karo gyveno apie 250 000 žydų kurie buvo plačiai išsibarste po miestus ir miestelius ir nedidelius kaimelius . Žydiškoji Lietuva tai nėra viena Vilnius ar Kaunas – tai gerokai daugiau nei galima pagalvoti. Lietuvoje skambėjo jidiš kalba,žydų organizuojami turgūs sutraukdavo minias žmonių, gatvėse kvepėjo šviežiai pagamintais beigeliais ir teiglach, be žydų  buvo neįsivaizduojamas prekybinis  ir ekonominis gyvenimas. 

Jeigu Jus domina žydiškoji  Lietuvos miestų ar miestelių istorija –pasikalbėkime.Su malonumu paruošiu  privačią  ekskursiją Jus dominančiame regione, programos trukmę ir laiką suderinsime kartu . Ekskursijas vedu lietuvių, rusų,anglų kalbomis.Pasirūpinsiu transportu ir žydiškais skanėstais,kad kelionė būtų ne tik įdomi bet ir kupina potyrių.

Kviečiu Jus pamatyti,išgirsti ir  pajausti kokia įdomi  žydiškosios Lietuvos istorijos dalis  laukia susitikimo su Jumis.

Galima ir vienos  dienos ir ilgesnės trukmės programa apimanti ne vieną regioną ar vietovę.

MARIUS GALADAUSKAS           

Ši ekskursija skirta tiems,kas nori susipažinti ir sužinoti apie žydiškają Kauno miesto istoriją ir pakeliauti jos pėdsakai.

Nuo

250

Žydų istorija Lietuvoje neapsiriboja tik Vilniumi ar Kaunu,ji kur kas gausesnė –spalvingesnė ir įdomesnė nei gali atrodyti Jums.

Nuo

300

Pateikite užklausą!

+370 612 32230