Gidas Marius Galadauskas

Trumpai apie mane

Sveiki atvykę! Esu žydų paveldo istorijos ir kultūros žinovas – gidas Marius Galadauskas.

Jau 10 metų organizuoju ekskursijas  lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, taip pat nuolat domiuosi Lietuvos žydų – litvakų – kultūra.

Šia tema susidomėjau labai seniai, supratęs, kokį svarbų žydų istorijos etapą žymi mūsų šalis, o domėjimasis ja ir pasidalijimas žiniomis su visais besidominčiais žydų kultūra ir istorija tapo mano profesija.

Kodėl verta rinktis mane?

Myliu savo darbą ir džiaugiuosi tuo, ką darau. Keliaudami su manimi ne tik susipažinsite su turtinga litvakų istorija nuo ankstyvųjų gyvenviečių iki tragiškų Holokausto įvykių, mano kelionėse svarbios tikros žmonių istorijos.

Kartu aplankysime garsiausias Lietuvoje sinagogas, supažindinsiu Jus su gerai pasaulyje žinomu žydų meno, muzikos kultūros paveldu, padėsiu atrasti užslėptą ir ne visiems dar pažįstamą Lietuvos bei litvakų kultūros grožį.

Stengiuosi, kad kelionės su manimi būtų kupinos ne tik žydų istorijų ar naujų žydų kultūros atradimų, bet ir gerų emocijų bei nepamirštamų akimirkų, o pažinimas būtų interaktyvus ir sužadinantis smalsumą.

Ekskursijos kiekvienam

Dirbu tiek su individualiais, tiek ir verslo klientais ar turistų grupėmis (iki 20 asmenų). Taip pat vedu edukacijas moksleiviams apie žydų istoriją ir kultūrą, jos vyksta visoje Lietuvoje. Edukacijų metu ragaujame žydiškujų skanėstų teiglach, kuriuos specialiai šioms edukacijoms kepa  p. Riva Portnaja.

Visai nesvarbu, ar jus domina genealoginis turizmas, ar tiesiog norite smagiai ir turiningai praleisti laiką – išpildysiu Jūsų norus ir užtikrinsiu edukacijos kupiną, dėmesį prikaustantį bei nuotaikingą laiką. Man svarbus kiekvienas, tad pasirūpinsiu, kad su manimi nenuobodžiautų nei didelis, nei mažas keliautojas.

Papildomos paslaugos

Priklausomai nuo pageidavimų, savo klientui galiu pasiūlyti tiek trumpos ekskursijos organizavimą, tiek ir visos dienos laisvalaikio planavimą, įtraukiant maitinimo, transporto paslaugas ir kitas pramogas.

Mielai pasirūpinsiu patogiu ir saugiu kelionės transportu ir užtikrinsiu VIP servisą. Jūsų paslaugoms siūlau asmeninį automobilį SEAT TARRACO, didesnėms grupėms – MB V arba OPEL VIVARO (8 keleiviams) bei MB SPRINTER (20 keleivių).

Geriausias laikas keliauti – dabar!

Šiemet mano mylimas Vilnius švenčia 700 metų jubiliejų, tad šia ypatinga proga mūsų svečių laukia dar daugiau staigmenų ir nepamirštamas laikas Lietuvoje.

Tad jei jus domina žydų kultūros paveldas ar tiesiog norite smagiai praleisti laiką ir sužinoti šį tą naujo, maloniai kviečiu susisiekti su manimi, o aš pasirūpinsiu informatyviu, interaktyviu bei įtraukiančiu laiku visos kelionės metu.

Nerandate tinkamo kelionės maršruto? Susisiekite su manimi ir parengsiu individualų Jūsų kelionės maršrutą.

Keliaukime ir pažinkime drauge!

10 METŲ
GIDAVIMO
PATIRTIS

Žydų kultūros
paveldo
tyrinėtojas

Transportas

Patogiausiai grupės kelionei naudojamas parodytas ir galimas tinkamas transportas.

SEAT TERRACO

MB V

MB SPRINTER

Tinklalaidės

Gaono kodas. Pėdsekys

Žydų kultūros paveldo specialistas ir tyrinėtojas Marius Galadauskas paskelbė naujieną – vieno ryškiausių JAV kino kūrėjo Vudžio Aleno šeimos istorija veda tiesiai į Panevėžį.

Vasaros popietė. Marius Galadauskas pasakoja apie gido darbą ir žydų paveldą Vilniuje

Pateikite užklausą!

+370 612 32230