Neturistinis Vilnius-slaptieji Vilniaus perlai

Tikriausiai jau esate buve Vilniuje ir greičiausiai ne kartą. Jeigu istorinis Senamiestis Jums puikiai pažįstamas, tuomet kviečiu susipažinti su kitokiu Vilniumi.

Šiais metais kviečiu Jus susipažinti ir pažinti kitokį – nuo turistų akių pasislėpusį miestą. Miestą-kuriame gausu skirtingos architektūros,vaizdingos gamtos ir kupino istorijų,pasislėpusių tarp pastatų ir gatvelių.

 

Kviečiu Jus į  pažintinę ekskursiją-nuotykį,pramogą kurios metu Jums atsivers slaptieji mūsų miesto perlai.

Ši programa puikiai tinka draugų kolektyvui,įmonėms ir jų darbuotojams,gimtadieniams ar kt.progomis.

Galima  rinktis tiek individualią – 1-6asmenys  tiek grupės  iki 19 asmenų (jūsų draugai ar kolektyvas).Svetimi žmonės nedalyvauja.

Kviečiu drauge pažintį kitokį,mažiau turistinį bet ne mažiau įdomų miestą ir jo istoriją.

Maršrutas

6 valandos

 • Napoleono kalnas“Gražusis kalnas –la belle mont“istorinė patrankų liejyka . Požeminė miesto tvirtovė.
 • Rokantiškių piliakalnis –istorinė piliavietė .
 • Naujosios Vilnios rajonas-Nowaya Wileika .Urbanistinis  ir gamtinis XIX-a.Vilniaus paveikslas.Miestas mieste.
 • Vienintelė Lietuvoje medinė bažnytėlė pastatyta nenaudojant vinių.
 • Vienintelis išlikęs XIXa.serpantininis kelias.
 • Markučių dvaro sodyba (Puškinovka) Puškino šeimos istorinis dvaras.
 • Istorinio J.Carinovos komplekso –pramogų ir restoranų komplekso BELMONTAS aplankymas,istorinis vandens malūnas.
 • Istorinės Rasų kapinės,kultūros panteonas.
 • Naujasis Pasaulis (Nowy Swiat) –istorinis sentikių vienuolynas .
 • Pirmasis Vilniaus kino teatras 1930m.
 • Napoleono laikų kelias Vilnius-Kaunas –istorinė atkarpa.
 • Uždraustasis parkas(Zakret) daugiatautės karių kapinės ir Vilniaus Liūtas.
 • Viena iš 4 Europoje išlikusių karaimų kenesų –Žvėrynas .
 • Carienės Jekaterinos koplyčia ir XIXa.medinė Vilniaus istorija.

1-4 100
6-19 <300

Atsiliepimai

R.L.

Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas

Rasa Levickaitė

Gidas Marius Galadauskas savo pasakojimais užkerėjo mus ir keturios valandos praskriejo kaip akimirka Sušalę į ragą nepasidavėm – gidas Marius Galadauskas savo pasakojimais užkerėjo mus ir keturios valandos praskriejo kaip akimirka. O mirtis ir džiaugsmas visada šalia… Teminė žydiškojo Vilniaus istorijos ir kultūros kelionė per laiką yra būtinybė kiekvienam vilniečiui ir miesto svečiui. Rekomenduoju.

M.B.

Milda Beniušienė

Man labai patiko ekskursija ir visas turinys. Atrodo, gyveni Vilniuje, vaikštai Senamiesčio gatvėmis, kuriose tiek visko būta, ir atrandi tas vietas iš naujo, pradedi žiūrėt visai kitomis akimis į tuos objektus, pastatus, kurie mena istoriją. Tai labai intelektuali ekskursija, matyti, kad gidas tikrai išmano, domisi tuo, ką pasakoja ir myli savo darbą. Linkiu didelės sėkmės. Mielai sudalyvaučiau ir kitose ekskursijose.

A.R.

Andrius Rudzkis

Kadangi mūsų įmonė didžiąją produkcijos dalį eksportuoja, sulaukiame daug užsienio svečių, užsakovų vizitų. Jau daug metų kaip naudojamės Mariaus paslaugomis. Visada puktualus, viską suplanuoja iki menkiausių detalių. Komfortiškas transportas, puiki nuotaika ir atmosfera turų metu, profesionalus ir gylus istorijos, architektūros išmanymas ir perteikimas. Klientai grįžta su puikiais įspūdžiais ir dėkingumu. Išskirčiau Marių kaip savo srities profesionalą, randantį artimą kontaktą su bet kuriuo klientu. Drįsčiau teigti, kad tai geriausias gidas Lietuvoje.

D.F.

Dovilė Filmanavičiutė

Labai kviečiu jus visus eiti su Marium, kol jis dar su mumis eina Vaikščiot išėjau su gidu Marium Galadausku. Jis išrinktas geriausiu judaistikos gidu, dirba su visu regionu, su garsiausiais ir turtingiausiais žydais, bet kadangi šiemet su įvažiuojamuoju turizmu liūdna, eiti į miestą su Marium turim prabangą ir mes. Jo žinios ir jų gylis bei plotis yra tiek wow, kad aš turbūt sapnuosiu dar ne vieną dieną. Marius veda Vilniumi vis įterpdamas literatūros, kino, savo pribloškiančių pažinčių detalių. Žino tiek daug, kad ko paklausi – tą gausi. Daug vakar dalykų smaugė – žydiškas Vilnius labai turtingas, bet dar labiau skaudantis, kad mes visi apsimetam, jog čia nieko nebuvo, nieks čia negyveno. Aš tiek dalykų į užrašinę prisižymėjau, kad man medžiagos gūglinimui iki metų galo užteks. Ir labai kviečiu jus visus eiti su Marium, kol jis dar su mumis eina.

A.K.

Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas

Audra Kondrotė

Jei sienos prabiltu…Tačiau kai prabyla Marius Galadauskas, tai net ir sienos suklūsta, kiek daug jis gali papasakoti apie žydiška Vilniaus pusę. Turbūt kitaip ir negali būti, nes vakar pusketvirtos valandos vaikščiojau po žydišką Vilnių, o kad mažai nepasirodytų, dar apie ortodoksus panaršiau iki vidurnakčio.

Jums taip pat gali patikti

Apžvalginė ekskursija po Vilniaus Senamiestį

Jeigu Jūs turite svečių, kurie yra pirmą kartą Vilniuje arba Jūsų įmonės svečiai norėtų apžvalginės ekskursijos po Vilniaus Senamiestį tuomet kviečiu užsisakyti šią ekskursiją.

Panemunės pilys ir miesteliai - mažoji Lietuva

Šį pavasarį – rudenį kviečiu Jus į isimintiną kelionę kupiną autentiškų miestelių ir vaizdingų kraštovaizdžių.

Pateikite užklausą!

+370 612 32230